Top

Vemte si s sebou do letadla přes letištní kontrolu prázdnou lahev a naplňte si ji vodou před vstupem do letadla. Na delších letech tak uštříte spoustu peněz za nápoje v letadle. Na letištích bývají po světě často pítka na doplnění vody, takže by to neměl být problém. Ve spoustě míst světa je navíc voda pitná i z vodovodu, takže pokud byste pítka nenašli, stačí si doplnit vodu z umyvadla.

V dnešní době se dá voda doplňovat na cestách skoro všude, takže mít vlastní lahev je dobré i na jiných cestách než letadlem. Když budete mít s sebou vždy vlastní lahev, určitě nakonec ušetříte spoustu peněz. A nejen peněz, uštříte také planetu od zbytečných plastů, které zůstávají po jednorázových pet lahvích.

1

Sdílíme společnou vášeň pro cestování a na základě toho vznikl tento projekt Lowkosťák. Vyrazili jsem do světa s tím, že vám ukážeme, jak se dá cestovat skoro kamkoliv a přitom moc neutratit. Na tomto webu najdete tipy, jak šetřit na cestách, kde bydlet a kde hledat levné letenky, jaké jsou v zemích reálné ceny a také tipy, co v některých zemích můžete navštívit.

Komentuj, hodnoť nebo se na cokoliv zeptej.