fbpx
Tip na trip / dovolená na míru s itinerářem | levné letenky, ubytování a itinerář na míru

tip na trip / dovolená
na Míru s itinerářem

Když chceš navštívit jedno místo a potřebuješ pomoc
s hledáním a naplánováním vysněné dovolené

Co pro tebe dohledám?

CELÉ JEN ZA 1 299,-KČ

* v rozmezí 2 - 14 dnů dostaneš tip na trip do emailu

roky
0
spokojených
klientu
0
vyhotovených
tipu na míru
0

Ty mi prostřednictvím formuláře tady na stránce sdělíš všechny své představy. Já se pustím do hledání nejlepší kombinace podle tvých požadavků. Když se mi povede najít nejlepší řešení pro tvou poptávku, zpracuji to do e-mailu se všemi potřebnými odkazy, najdu spoustu dodatečných informací okolo místa a pošlu ti to.

Ty si pak celý e-mail projdeš, a letenky a ubytování podle mých odkazů a návodu sám koupíš.

Pro páry, rodiny s dětmi, jednotlivce nebo skupiny.

Tato služba je určena pro všechny lidi, kteří nevědí, jak hledat levné letenky a ubytování, nebo pro ty, kteří nemají čas na hledání a chtějí vše přenechat zkušené osobě. Každá objednávka je individuální a bude zpracována podle potřeb klienta.

Ano, potřebuji co nejvíce informací, abych mohl odvést tu nejlepší práci.

Ale také platí, že čím větší volnost mi poskytneš, tím levnější cenu mohu najít. Myslím tím, že když po mě budeš chtít najít Bali na druhou polovinu září, cena bude vyšší než tehdy, když mi napíšeš, že chceš cestovat do jihovýchodní Asie od září do listopadu. V takovém případě mohu prozkoumat více termínů ve více zemích a díky tomu najít tu nejlepší cenu.

V základu je zahrnuta pouze jedna destinace, což zahrnuje jednu zpáteční letenku a tři jiná ubytování.

Protože jste často po mě žádali o možnost výběru z dvou destinací, rozhodl jsem se přidat možnost druhé destinace se slevou. Stačí tuto novou možnost zaškrtnout v připlatkových službách.

Tato služba platí pouze pro tip na cestu na míru. Pokud máte zájem o dvě destinace s itinerářem, vyberte si Road Trip na míru a uveďte v dalších informacích, že chcete itinerář pro 2 destinace.

Po dvou letech zkušeností s tipy na míru vím, že volání není potřebné, a je lepší řešit vše přes e-mail (a mít vše sepsáno černé na bílém).

Ale pokud bys potřeboval/a (chtěl/a) telefonní konzultaci (před hledáním tipu nebo při nákupu letenek a ubytování), tak nově jsem přidal možnost si za ni připlatit (stačí si ji vybrat v připlatkových službách). Můj velmi zkušený spolupracovník bude připraven vám s čímkoli pomoci.

V e-mailu najdeš s odkazy i přesný návod, co a jak, takže bys nákup měl/a zvládnout bez problémů.

Ale jestli budeš pro jistotu chtít/potřebovat pomoc s nákupem letenek a ubytování, tak nově jsem přidal možnost si připlatit za telefonní nebo video konzultaci (stačí jednu z nich vybrat v připlatkových službách). Můj velmi zkušený spolupracovník bude připraven vám s čímkoli pomoci.

Jasně, že dokážu. Stačí vybrat tip na míru s itinerářem nebo roadtrip. Poté, co najdu tu správnou destinaci podle tvých požadavků, provedu průzkum a identifikuji všechna turistická a zajímavá místa k návštěvě. Tyto lokality nakonec přidám do mapy.

Místo toho, abych to sepsal v e-mailu pod sebou, jsem se rozhodl to přidat do mapy, abys mohl/a mít vše vždy u sebe v mobilu. Navíc je to velkou výhodou, když jsi na místě – otevřeš mapu a hned uvidíš, co se nachází v blízkosti kolem tebe.

Jestli ti nestačí itinerář v mapě s místy, která navštívit, a raději máš vše naplánované dopředu, tak jsem přidal možnost denního harmonogramu (najdeš to v připlatkových službách). Udělám ti denní plán, kde ti doporučím nejlepší způsob, jak si den po dni užít dovolenou.

Tip na cestu s itinerářem: Najdu vše, jako v tipu na cestu na míru, a navíc přidám itinerář ve formě mapy se všemi místy k návštěvě.

Road trip: Tady hodně záleží na destinaci, ale v základu se jedná o jednu hlavní letenku, dopravu mezi místy (letenky, lodě, auto, atd.), ubytování na každém místě a itinerář (mapa) z každého místa.

Sepíšu dva různé příklady jako vysvětlení:

Island na 10 dní / Road Trip: Jedna letenka, auto na road trip, itinerář (mapa s místy) a odlišné ubytování každý den, všechny důležité informace.

Thajsko na 20 dní (3 ostrovy) / Road Trip: Jedna hlavní letenka, letenky/jízdenky mezi ostrovy, itinerář (mapa) pro každý ostrov, ubytování na každém ostrově, všechny důležité informace.

Ptám se na tvůj rozpočet na osobu na letenky a ubytování a k tomu na maximální rozpočet na celou dovolenou, abych mohl vybrat tu nejlepší destinaci.

Například:
Napíšeš mi rozpočet na letenky a ubytování do 20 tisíc, a já dokážu najít na tvůj termín destinace, jako jsou Vietnam, Maledivy nebo Mauricius.
Ale když mi napíšeš, že tvůj celkový rozpočet je 27 tisíc, tak vím, že tě pošlu raději do Vietnamu než na Maledivy, protože vím, že tam jsou doprava, jídlo a služby o dost levnější než na Maledivách, abys se vešel/a do celkového rozpočtu.

Je důležité brát v úvahu, že není možné garantovat stejně nízkou cenu nebo podobnou, jakou vidíš u některých Tipů na Trip. Tipy na Trip jsou často sestaveny z jednorázových akcí a slev nebo z termínů mimo sezonu (v průběhu letních prázdnin a vánočních svátků jsou ceny vždy mnohem vyšší). Neříkám, že není možné dosáhnout takových cen, ale jak jsem psal výše, čím více požadavků máš, tím vyšší bude cena. Já se budu samozřejmě vždy snažit jít Ti co nejvíce naproti a najít takový tip, s nímž budeš spokojený/á.

Když mi přijde poptávka, kterou nedokážu splnit, okamžitě zašlu e-mail s informací, že poptávku není možné realizovat. Současně poskytnu návrhy na zvýšení rozpočtu, změnu destinace nebo dodatečné informace, které by mohly vést k úspěchu. Pokud se následně dohodneme, že nedosáhneme požadavků, jednoduše zruším poptávku, a tím nevznikne žádná povinnost platby.

Za tip zaplatíš až po dodání Tipu na míru na e-mail. Na konci e-mailu budeš mít číslo účtu pro platbu přímo na účet, odkaz na platební bránu pro platbu platební kartou a QR kódy pro platbu v kryptoměnách. Každý si vybere svůj oblíbený platební způsob.

Nejsem cestovní kancelář ani agentura. Nabízím ti službu hledání, kde pro tebe vyhledávám destinaci, letenky, ubytování a všechny důležité informace. Ve chvíli, kdy splním všechny požadavky z poptávky, vzniká povinnost platit za mé služby.

Jak jsem již uvedl výše, pokud není poptávka možné splnit, po dohodě ji zrušíme, a tím nevzniká žádná povinnost zaplatit za služby.

Když vyplníš ve formuláři všechny požadované informace správně a na nic nezapomeneš, nikdy se nestalo, že by se někomu výsledek nelíbil.

Disclaimer:
Je důležité brát v úvahu, že není možné garantovat stejně nízkou cenu nebo podobnou, jakou vidíš u některých Tipů na Trip. Tipy na Trip jsou často sestaveny z jednorázových akcí a slev nebo z termínů mimo sezonu (během letních prázdnin a Vánočních svátků jsou ceny vždy mnohem vyšší). Neříkám, že není možné dosáhnout takových cen, ale jak jsem psal v otázkách výše, čím více požadavků máš, tím vyšší bude cena. Já se budu samozřejmě vždy snažit jít Ti co nejvíce naproti a sestavit takový tip, s nímž budeš naprosto spokojený/á.

Tip na trip

když jedeš na jedno místo
a chceš pomoc s hledáním
699,-
 • Nejlepší destinaci dle zadání
 • Všechny důležité informace
 • 1x zpáteční letenka
 • 3 x ubytování
 • Cesta z/na letiště
 • Jak prozkoumat okolí
 • 50% sleva na cestovní pojištění

Road trip

Chci chceš projet více míst
a chceš to mít bez práce
1 999,-
 • Nejlepší destinaci dle zadání
 • Všechny důležité informace
 • 1x zpáteční letenka
 • Jak se dopravit mezi místy
  (Letenky, jízdenky, auto, ...)
 • 3 x ubytování na každém místě
 • Cesta z/na letiště
 • Jak prozkoumat okolí
 • Itineráře
  (Mapy se všemi misty k návštěvě)
 • 50% sleva na cestovní pojištění

Tip na trip +

když jedeš na jedno místo
a chceš to mít bez práce
1 299,-
 • Nejlepší destinaci dle zadání
 • Všechny důležité informace
 • 1x zpáteční letenka
 • 3 x ubytování
 • Cesta z/na letiště
 • Jak prozkoumat okolí
 • Itinerář
  (Mapa se všemi místy k návštěvě)
 • 50% sleva na cestovní pojištění