fbpx
Top

Máme pro vás tip na 3 denní výlet za relaxem a přírodou na Šumavu do krásné Maringotky Otylka s 50% slevou.

Termíny:

Čtvrtek 29. 7. 2021 – Sobota 31. 7. 2021

Doprava:

Vlastní (autem nebo vlakem)

Půjčeným autem přes aplikaci Hoppygo.com 3 dny včetně pojištění od 844,-Kč (s 500,-kč od nás jen 344,-Kč / 172,-Kč/osoba /)

Bonus: 500,- kč na půjčení auta přes aplikací Hoppygo.com 

Ubytování:

Maringotka Otylka ( hodnocení 10 / 10 ) více fotek na facebookové stránce
3 dny: 3 000,-Kč 1 500,-Kč (pro dvě osoby 750,-Kč/osoba)
Objednat jí můžete přes email jedeme@domaringotky.cz do emailu nezapomeňte napsat kód „lowkosťák“ pro 50% slevu

Šumava na 3 dny za 750,-Kč | Maringotka Otylka se slevou 50% 2 Šumava na 3 dny za 750,-Kč | Maringotka Otylka se slevou 50% 3

Cestovní pojištění:

Domluvili jsme pro vás 50% slevu na jakékoli cestovní pojištění od AXA assistancelowkostak.cz/sleva-na-cestovni-pojisteni (Třeba cestovní pojištění ve variantě EXCELENT Vás chrání i v případě nemoci covid-19 pokud cestujete kamkoliv na světe a má nejvyšší limity pojistného krytí)

Cena už se zvýšila, nebo nechcete přijít o další takové tipy? Doporučujeme nás sledovat na instagramu a zapnout si upozornění, abyste o všech tipech a akcích věděli hned. instagram.com/lowkostak

Disclaimer:

Nejsme cestovní agentura ani cestovní kancelář, proto toto berte pouze jen jako tipy na levné letenky a levné ubytování, které si musíte sami koupit přímo na oficiálních webech, na které vám my jen přidáme odkazy. Ceny jsou vždy platné ve chvíli, kdy byl článek zveřejněn. Proto se mohou v následujících dnech a někdy i hodinách výrazně změnit.

➡️CHCI PODPOŘIT LOWKOSŤÁKA⬅️

1

Sdílíme společnou vášeň pro cestování a na základě toho vznikl tento projekt Lowkosťák. Vyrazili jsem do světa s tím, že vám ukážeme, jak se dá cestovat skoro kamkoliv a přitom moc neutratit. Na tomto webu najdete tipy, jak šetřit na cestách, kde bydlet a kde hledat levné letenky, jaké jsou v zemích reálné ceny a také tipy, co v některých zemích můžete navštívit.

Komentuj, hodnoť nebo se na cokoliv zeptej.