fbpx
Top

Máme pro vás tip na 10denní dovolenou na Seychely s odletem z Mnichova a apartmánem (studio s kuchyní, balkónem, klimatizací a bazénem).

Termín:

Čtvrtek 5. 8. 2021 – Sobota 14. 8. 2021

Letenky:

10 240,- Kč (405 EUR) včetně 20 kg zavazadla Etihad ( Mnichov – Abu Dabhi – Mahe (Seychely) / Mahe (Seychely) – Abu Dabhi – Mnichov). Doporučujeme koupit i při vyšší cenně, 500-550 EUR je stále skvěla cena

Ubytování:

Evergreen Apartments s kuchyni, balkónem, klimatizaci a bazénem ( hodnocení 8,8 / 10 )
12 410,-Kč (pro dvě osoby 6 205,-Kč/osoba)

Hilltop Boutique Victoria  se snídani, kuchyni, balkónem a klimatizaci ( hodnocení 8,6 / 10 )
19 910,-Kč (pro dvě osoby 9 955,-Kč/osoba)

Letenky můžete koupit přímo u aerolinky na webu Etihad, nebo kdybyste chtěli přes českého prostředníka na Pelikán.cz, kde cena je občas o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale vy za to získáte zákaznickou podporu v češtině, ubytování můžete koupit přes portál Booking.com.

Cesta z/na letiště:

Z letiště na ubytování se můžete dopravit taxíkem, ale spíše doporučujeme si za podobnou cenu půjčit auto na celý trip na letišti, abyste mohli v klidu a bez omezení procestovat celý ostrov.

Tady jsme pro vás našli malé auto za skvělou cenu 11 958,- na celý trip u Rentalcars.com.

Půjčování auta:

Jestli si budete půjčovat auto na celou dobu pobytu, tak doporučujeme si ho půjčit a vrátit přímo na letišti, bývá to nejlevnější a navíc ušetříte za připadnou dopravu z/na letiště a pak do/z půjčovny. My si většinou půjčujeme auto přes prověřený srovnávač aut  Rentalcars.com.

V tomto termínu vychází malé auto na celou dobu 11 958,-Kč.

Cestovní pojištění:

Domluvili jsme pro vás 50% slevu na jakékoli cestovní pojištění od AXA assistancelowkostak.cz/sleva-na-cestovni-pojisteni (Třeba cestovní pojištění ve variantě EXCELENT Vás chrání i v případě nemoci covid-19 pokud cestujete kamkoliv na světe a má nejvyšší limity pojistného krytí)

Cena už se zvýšila, nebo nechcete přijít o další takové tipy? Doporučujeme nás sledovat na instagramu a zapnout si upozornění, abyste o všech tipech a akcích věděli hned. instagram.com/lowkostak

Covid Situace:

Na Seychely:

PCR test + formulář s poplatkem 10 EUR + pojištění

Zpět do ČR:

PCR test na Seychelách + PCR test nejdříve 5. den po návratu, do té doby karanténa (očkovaní a po prodělání nemoci mohou na PCR test ihned)

Doporučujeme si vždy pro jistotu aktuální informace k situaci ověřit přímo na webu ministerstva zahraničních věcí.

Disclaimer:

Nejsme cestovní agentura ani cestovní kancelář, proto toto berte pouze jen jako tipy na levné letenky a levné ubytování, které si musíte sami koupit přímo na oficiálních webech, na které vám my jen přidáme odkazy. Ceny jsou vždy platné ve chvíli, kdy byl článek zveřejněn. Proto se mohou v následujících dnech a někdy i hodinách výrazně změnit.

➡️CHCI PODPOŘIT LOWKOSŤÁKA⬅️

0

Sdílíme společnou vášeň pro cestování a na základě toho vznikl tento projekt Lowkosťák. Vyrazili jsem do světa s tím, že vám ukážeme, jak se dá cestovat skoro kamkoliv a přitom moc neutratit. Na tomto webu najdete tipy, jak šetřit na cestách, kde bydlet a kde hledat levné letenky, jaké jsou v zemích reálné ceny a také tipy, co v některých zemích můžete navštívit.

Komentuj, hodnoť nebo se na cokoliv zeptej.