fbpx
Top

Partneři

Rádi bychom vám představili naše partnery,
díky kterým vám můžeme nabídnout zajímavé a užitečné služby,
lákavé tipy nebo výhodné slevy.

AXA ASSISTANCE

Je specialistou na cestovní pojištění a B2B služby pro firmy na evropských i světových trzích. Patří do skupiny AXA, jedné z nejstabilnějších a nejvýznamnějších finančních skupin světa, založené před více než 200 lety. Společnost AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.  působí na českém trhu již od roku 1998.

Protože je na ně spoleh, mají vysoké limity, nadstandardní služby a díky poskytnuté 50% slevě ve většině případu i nejvýhodnější. Proto si ceníme, že jsou naším partnerem. Díky této spolupráci vám můžeme ušetřit čas strávený hledáním a také peníze, které si můžete schovat pro zážitky na cestách.

AXA ASSISTANCE – 50% sleva na cestovní pojištění 

HOPPY GO

Je otevřená platforma pro sdílení aut, která umožňuje soukromým majitelům bezpečně pronajímat své vozy, pro něž v danou chvíli nemají využití. A naopak těm, kteří auto nevlastní či zrovna potřebují jiné, si jednoduše a bez zbytečného papírování nějaké zapůjčit. S více než 100 000 registrovanými uživateli a 2 300 vozy všech značek a typů je tato platforma největším hráčem na poli sdílené mobility ve střední Evropě, díky čemuž navíc úspěšně mění zažité postoje a stereotypy spojené s vlastnictvím aut.

Protože sami často cestujeme ještě k tomu bydlím ve městě, kde je praktičtější využívat MHD, auto v tuto chvíli vlastnit nepotřebujeme. Když se ale jednou za čas rozhodneme vyrazit na výlet autem, využijeme výhradně auta z HoppyGo. Velmi nám vyhovuje způsob, jakým si auto můžeme půjčit. Stačí totiž jen pár kliků v aplikaci a je to.

Abyste si i vy sami mohli udělat vlastní názor na půjčování auta, vyzkoušejte si první jízdu zdarma. Díky spolupráci pro vás 500,- Kč na první vypůjčku jako dárek. To by byla škoda nevyužít, ne?

HoppyGo – 500,-Kč na první vypůjčku Kód: RC9cnhZi

WEB WORLD

Je digitální agentura s cenami freelancerů. WebWorld.cz má všechny výhody agentury a přitom si ponechala i veškeré výhody freelancerů. Nabízí totiž tvorbu a správu webových stránek, založení a správu sociálních sítí a vše, co je tím spojené (texty, grafika, marketing, atd.).

Tentokrát jsme partnerem projektu my sami. Oba pracujeme na volné noze a řekli jsme si, že bychom vám mohli nabídnout slevu i na tyto služby. Přestože se přímo netýkají cestování, spousta z vás jistě přemýšlí nebo dokonce sní o vlastních projektech. A právě proto vám nabízíme 25% slevu i na tyto služby.

WebWorld.cz – 25% sleva (do emailu napište kód: Lowkostak)