fbpx
Top

Máme pro vás tip na 14denní dovolenou do MIAMI s odletem z Barcelony a ubytováním ( balkón a klimatizace).

Termín:

Neděle 24. 10. 2021 – Sobota 6. 11. 2021

Letenky:

4 640,- Kč, TAP /musíte do vyhledávače zadat města a datumy samy/( Barcelona – Lisbon – Miami / Miami – Lisbon – Barcelona).

Zpáteční letenky do Barcelony se dají v akci u Ryanair sehnat od 800,- Kč

Ubytování:

Miami city: Up Midtown s balkónem a klimatizaci ( hodnocení 6,6 / 10 )
24 362,-Kč (pro čtyři osoby 6 090,-Kč/osoba) 18 426,-Kč (pro dvě osoby 9 213,-Kč/osoba)

Miami Beach: Harding Miami Beach Apartments s kuchyni, a klimatizaci ( hodnocení 6,6 / 10 )
28 400,-Kč (pro čtyři osoby 7 100,-Kč/osoba) 22 393,-Kč (pro dvě osoby 11 196,-Kč/osoba)

Letenky můžete koupit přímo u vyhledávače na webu GotoGate, nebo kdybyste chtěli přes českého prostředníka na Pelikán.cz, kde cena je občas o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale vy za to získáte zákaznickou podporu v češtině, ubytování můžete koupit přes portál Booking.com.

Cesta z/na letiště, ceny a co navštívit:

Vše co potřebujete vědět před cestou do Miami najdete v našem průvodci https://lowkostak.cz/miami-florida-pruvodce/

Půjčování auta:

Jestli si budete půjčovat auto na celou dobu pobytu, tak doporučujeme si ho půjčit a vrátit přímo na letišti, bývá to nejlevnější a navíc ušetříte za připadnou dopravu z/na letiště a pak do/z půjčovny. My si většinou půjčujeme auto přes prověřený srovnávač aut  Rentalcars.com.

Cestovní pojištění:

Domluvili jsme pro vás 50% slevu na jakékoli cestovní pojištění od AXA assistancelowkostak.cz/sleva-na-cestovni-pojisteni (Třeba cestovní pojištění ve variantě EXCELENT Vás chrání i v případě nemoci covid-19 pokud cestujete kamkoliv na světe a má nejvyšší limity pojistného krytí)

Cena už se zvýšila, nebo nechcete přijít o další takové tipy? Doporučujeme nás sledovat na instagramu a zapnout si upozornění, abyste o všech tipech a akcích věděli hned. instagram.com/lowkostak

Covid Situace:

Prozatím se do USA nedá cestovat, ale mělo by se to brzo změnit.
Jedna se teda o riskantnější TIP z ohledem na to že stálé se do USA nesmí létat.

Podmínky pro vstup do USA:

Aktuálně může do USA cestovat jen ti občané ČR, kteří posledních 14 dní nepobývali na území Schengenského prostoru a dalších rizikových států. Přes USA nelze momentálně ani tranzitovat a to ani v případě, že neopustíte prostor letiště. Předpoklad obnovení možnosti běžného cestování zatím není.

Podmínky pro návrat do ČR:

USA jsou na českém cestovatelském semaforu v zelené kategorii, což znamená návrat zcela bez omezení.

Doporučujeme si vždy pro jistotu aktuální informace k situaci ověřit přímo na webu ministerstva zahraničních věcí.

Disclaimer:

Nejsme cestovní agentura ani cestovní kancelář, proto toto berte pouze jen jako tipy na levné letenky a levné ubytování, které si musíte sami koupit přímo na oficiálních webech, na které vám my jen přidáme odkazy. Ceny jsou vždy platné ve chvíli, kdy byl článek zveřejněn. Proto se mohou v následujících dnech a někdy i hodinách výrazně změnit.

➡️CHCI PODPOŘIT LOWKOSŤÁKA⬅️

0

Sdílíme společnou vášeň pro cestování a na základě toho vznikl tento projekt Lowkosťák. Vyrazili jsem do světa s tím, že vám ukážeme, jak se dá cestovat skoro kamkoliv a přitom moc neutratit. Na tomto webu najdete tipy, jak šetřit na cestách, kde bydlet a kde hledat levné letenky, jaké jsou v zemích reálné ceny a také tipy, co v některých zemích můžete navštívit.

Komentuj, hodnoť nebo se na cokoliv zeptej.