fbpx
Top

Přichází léto a s ním čas dovolených,  proto jsme se rozhodli podělit se s vámi o naše tipy na levné dovolené. Vždy vám k tipům napíšeme aktuální situaci ke dni zveřejnění článku ohledně omezení kvůli covidu, ale doporučujeme si vždy pro jistotu aktuální informace k situaci ověřit na webu ministerstva zahraničních věcí.

Máme pro vás tip na týdenní dovolenou na španělský ostrov Mallorca s odletem z Prahy, ubytováním se snídaní.

Termín: Středa 23.6.2021 – Středa 30.6.2021

Letenky: 1 169,- Kč, Ryanair ( Praha – Mallorca / Mallorca – Praha)

Ubytování: 6 518,- Kč, ( pro dvě  osoby, 3 259,- Kč/osoba ) Hotel Pinomar ( hodnocení 6,5 / 10 )

Letenky můžete koupit přímo u aerolinky na webu Ryanair.com, nebo kdybyste chtěli přes českého prostředníka na Pelikán.cz, kde cena je občas o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale vy získáte zákaznickou podporu v češtině, ubytování můžete koupit přes portál Booking.com.

Z letiště na ubytování se můžete dopravit taxíkem, ale spíše doporučujeme si za podobnou cenu půjčit auto na celý týden na letišti, abyste mohli v klidu a bez omezení procestovat celý ostrov,  Rentalcars.com.

Cesta na Mallorcu

  • Povinnost negativního testu: ano, maximálně 72 hodin starý PCR test, antigenní není uznáván
  • Karanténa po příletu: ne
  • Očkovaní a osoby, které prodělali Covid-19: zatím bez úlev, nutno předložit negativní test

Cesta do čech

Baleárské ostrovy jsou na českém cestovatelském semaforu v oranžové kategorii, což znamená následující opatření:

  • Nutný PCR (max. 72 hodin starý) nebo antigenní test (max. 24 hodin starý) před cestou zpět, tj. ještě ve Španělsku
  • Po návratu do ČR již není třeba podstupovat test ani karanténu

Nejsme cestovní agentura nebo kancelář, proto toto berte pouze jen jako tipy na levné letenky a levné ubytování, které si musíte sami koupit přímo na webech aerolinek nebo ubytování, na které vám přidáme odkaz. Ceny jsou vždy platné ve chvíli, kdy byl článek zveřejněn. Proto se mohou v následujících dnech a někdy i hodinách výrazně změnit.

1

Sdílíme společnou vášeň pro cestování a na základě toho vznikl tento projekt Lowkosťák. Vyrazili jsem do světa s tím, že vám ukážeme, jak se dá cestovat skoro kamkoliv a přitom moc neutratit. Na tomto webu najdete tipy, jak šetřit na cestách, kde bydlet a kde hledat levné letenky, jaké jsou v zemích reálné ceny a také tipy, co v některých zemích můžete navštívit.

Komentuj, hodnoť nebo se na cokoliv zeptej.