fbpx
Top

Doprava z/na letiště Kansai (Osaka) do centra Osaky hromadným dopravním prostředkem se může na první pohled zdát složitá, ale ve finále je to celkem jednoduché. Přímo z letiště jezdí vlak, takže nemusíte shánět žádný odvoz. Je však důležité zjistit, jak se jmenuje zastávka, poblíž které jste ubytovaní. Podle toho si na letišti najdete automat vaši vlakové linky a konkrétní vlakovou zastávku. U dané zastávky je vždy napsaná částka, za jakou si musíte koupit lístek. Mějte u sebe připravenou hotovost, tyto automaty neberou kreditní karty. Na letišti jsou samozřejmě bankomaty i směnárny. Jakmile budete mít váš lístek koupený, půjdete podle značení na správný vlak.

Nejlevnější doprava z/na letiště Kansai (Osaka) do centra Osaky je vlak Nankai Express, cesta na stanici Namba stojí 920 yenů a jízda trva okolo 45 minut.

Nejrychlejší a nejpohodlnější doprava z/na letiště do centra Osaky (Namba) je vlak Limited Nankai Rap:t, který na Nambu dorazí za 38 minut za 1.140 yenů (v ceně je i místenka).

Městská doprava z letiště nemíří jen do centra Osaky, ale i do ostatních hlavních míst regionu Kansai. Můžete využijt vlaky, autobusy nebo lodní dopravu.

Doprava z/na letiště Kansai (Osaka)

Aktualizované informacé ohledně dopravy z/na letiště Kansai (Osaka) najdete na oficiálních stránklách letiště
www.kansai-airport.or.jp

Doprava z/na letiště Kansai (Osaka)

Aktualizované informacé ohledně noční dopravy z/na letiště Kansai (Osaka) najdete na oficiálních stránklách letiště
www.kansai-airport.or.jp

0

Sdílíme společnou vášeň pro cestování a na základě toho vznikl tento projekt Lowkosťák. Vyrazili jsem do světa s tím, že vám ukážeme, jak se dá cestovat skoro kamkoliv a přitom moc neutratit. Na tomto webu najdete tipy, jak šetřit na cestách, kde bydlet a kde hledat levné letenky, jaké jsou v zemích reálné ceny a také tipy, co v některých zemích můžete navštívit.

Komentuj, hodnoť nebo se na cokoliv zeptej.