fbpx
Top

Máme pro vás tip na prodloužený víkend do španělské Barcelony z Prahy a pokoj s balkónem v centru.

Termín:

Pátek 13. 8. 2021 – Pondělí 16. 8. 2021

Letenky:

1 368,- Kč, Easyjet ( Praha – Barcelona / Barcelona – Praha).

Ubytování:

Pensión Arosa v centru s balkónem ( hodnocení 7,8 / 10 )
3 710,-Kč (pro dvě osoby 1 855,-Kč/osoba)

Letenky můžete koupit přímo u aerolinky na webu Easyjet.com, nebo kdybyste chtěli přes českého prostředníka na Pelikán.cz, kde cena je občas o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale vy za to získáte zákaznickou podporu v češtině, ubytování můžete koupit přes portál Booking.com.

Ceata z/na letiště:

Nejlepší a nejlevnější dopravou přímo do centra je autobus. Od obou terminálů do centra jezdí linka46, cesta trvá cca 45 minut. Jízdenka platná pouze na autobus stojí 2,20 EUR a kupuje se u řidiče.

Cestovní pojištění:

Domluvili jsme pro vás 50% slevu na jakékoli cestovní pojištění od AXA assistancehttps://lowkostak.cz/sleva-na-cestovni-pojisteni/ (Třeba cestovní pojištění ve variantě EXCELENT Vás chrání i v případě nemoci covid-19 pokud cestujete kamkoliv na světe a má nejvyšší limity pojistného krytí)

Cena už se zvýšila, nebo nechcete přijít o další takové tipy? Doporučujeme nás sledovat na instagramu a zapnout si upozornění, abyste o všech tipech a akcích věděli hned. https://www.instagram.com/lowkostak/

Covid Situace:

Španělská pevnina

Cesta do španělská:

  • Povinnost negativního testu: ne
  • Karanténa po příletu: ne
  • Očkovaní: nevyžaduje se
  • Formulář: ano – spth.gob.es

Cesta zpět:

Pevninské Španělsko je na českém cestovatelském semaforu v červené kategorii, což znamená následující opatření:

  • Nutný PCR (max. 72 hodin starý) nebo antigenní test (max. 48 hodin starý) před cestou zpět, tj. ještě ve Španělsku
  • Po návratu do ČR do 5 dní podstoupit PCR test, do výsledku v karanténě
  • Očkovaní: bez negativního testu, pokud předloží potvrzení o dokončeném očkování, přičemž stačí alespoň 22 dní od první dávky
  • Osoby, které prodělali Covid-19: bez negativního testu, pokud předloží potvrzení o prodělání nemoci v uplynulých 180 dnech

V případě cesty vlastním autem již nemusíte po návratu podstupovat test ani karanténu.

Doporučujeme si vždy pro jistotu aktuální informace k situaci ověřit přímo na webu ministerstva zahraničních věcí.

Disclaimer:

Nejsme cestovní agentura ani cestovní kancelář, proto toto berte pouze jen jako tipy na levné letenky a levné ubytování, které si musíte sami koupit přímo na oficiálních webech, na které vám my jen přidáme odkazy. Ceny jsou vždy platné ve chvíli, kdy byl článek zveřejněn. Proto se mohou v následujících dnech a někdy i hodinách výrazně změnit.

0

Sdílíme společnou vášeň pro cestování a na základě toho vznikl tento projekt Lowkosťák. Vyrazili jsem do světa s tím, že vám ukážeme, jak se dá cestovat skoro kamkoliv a přitom moc neutratit. Na tomto webu najdete tipy, jak šetřit na cestách, kde bydlet a kde hledat levné letenky, jaké jsou v zemích reálné ceny a také tipy, co v některých zemích můžete navštívit.

Komentuj, hodnoť nebo se na cokoliv zeptej.