fbpx
Top

Zajímá vás, jak se nejefektivněji naučit šetřit nejen na cestách? Základem je uvědomění si svých útrat a jejich procentuální podíl. Tím, že budete znát vaše výdaje, zjistíte, za co utrácíte moc a kde je potřeba začít šetřit. Sami jsme dlouhlo zkoušeli různé způsoby a vždy to dopadlo tak, že část výdajů jsme si zapomněli zapsat, ztatili jsme účtenku nebo jsme zpětně nedokázali účtenky správně žařadit. Nakonec jsme ovjevili právě aplikaci Spendee a od té doby máme po starostech. Aplikace Spendee nám stoprocentně vyhovuje a nevyužíváme už nic jiného.

Konkrétně využíváme verzi Spendee premium, jelikož nám umožňuje vytvářet grafy z každé cesty. Jinými slovy si na každou cestu můžeme vytvořit novou peněženku a máme tak podrobný přehled z každé cesty.

Díky nám teď máte i vy možnost vyzkoušet si aplikaci Spendee s verzi Premium na 3 měsíce zdarma! 🙂

JAK ZÍSKAT VERZI PREMIUM NA 3 MĚSÍCE ZDARMA?

1. Stáhněte si do mobilu aplikaci Spendee v Google Play nebo App Store

2. Zaregistrujte se

3. Aktivujte náš promo kód LOWKOSTAK na Spendee.com

3

Sdílíme společnou vášeň pro cestování a na základě toho vznikl tento projekt Lowkosťák. Vyrazili jsem do světa s tím, že vám ukážeme, jak se dá cestovat skoro kamkoliv a přitom moc neutratit. Na tomto webu najdete tipy, jak šetřit na cestách, kde bydlet a kde hledat levné letenky, jaké jsou v zemích reálné ceny a také tipy, co v některých zemích můžete navštívit.

Komentuj, hodnoť nebo se na cokoliv zeptej.